PortaliForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Humor Per Martes

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Humor Per Martes   Fri Feb 13, 2009 7:28 pm

Ish Martu 1 Djal Edhe tash Kur u Hy Dhander nuk Kish Dit Qka Te Bente
Se nuk Kishte Pas Fare Pun Me asnji Qik Me Par Dhe Gruja Po e Sheh Qe
nuk po Din Sen Dhe Fillon
Gruja Me u Desh, Dhe e sheh Aje Djali,
Deshet Edhe Aje Edhe Hyn te Dyt Ne Krevet Edhe Presin ,edhe Djali Ja
Kthen GRuas Qka po Pret oj Gru.. Gruja Ja Kthehu djalit po Pres
Djal Me Ardhe Dikush Me na Q... Dyve

Hajt Met Mira IshaLLa Ju Pelqen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ylli_007Numri i postimeve : 11
Age : 30
Location : ***YLLI_007***
Registration date : 25/02/2009

MesazhTitulli: Re: Humor Per Martes   Wed Feb 25, 2009 8:33 pm

hahahahahahahahahah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Humor Per Martes
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: SEKTORI GJENERAL :: ZONA E SHAKAVE-
Kërce tek: