PortaliForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ekspozimi i prapanicës ka filluar të bëhet “modë”

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 32
Age : 42
Location : Kosova & Prishtina
Registration date : 10/02/2009

MesazhTitulli: Ekspozimi i prapanicës ka filluar të bëhet “modë”   Fri May 21, 2010 10:04 pm

Nëse dikur ekspozimi i gjoksit ishte top hit, kohës fundit është bërë më ndryshe. Nxjerja në pah e pjesëve tjera të trupit, duke treguar linjat seksi është bërë në modë.
Femrat e njohur po shfrytëzojnë rastin që të mbledhin sa më shumë fansa me hiret e bukura.
Ekspozimi i prapanicës tek femrat, ka filluar të ngjallë interes më të madh tek gjinia e fortë. Ndërkohë që të njohurat tona nuk e kanë problem pozimin nga mbrapa, duke treguar se vërtetë ndihen seksi dhe komode.
Këngëtarja Adelina Berisha, e re në moshë por me linja trupore shumë seksi. Ka kënduar që e vogël, por kohës fundit ka filluar të josh publikun dhe veçanërisht botën mashkullore me prapanicën e saj.
Në anën tjetër, motra e Adelia, Ema Ismaili, edhe pse nuk është fytyrë publike, ajo ka një fizik shumë të bukur. Flitet se edhe femrat e estradës i’a kanë zilinë Emës, shkak linjave trupore
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.jeta-shqiptare.com
 
Ekspozimi i prapanicës ka filluar të bëhet “modë”
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: SEKTORI PER INFORMACIONE NE JETA SHQIPTARE :: INFORMATAT NE JETA-SHQIPTARE-
Kërce tek: