PortaliForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pse Interesi sot e tejkalon gjdo Kufi ?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
RreZiKanTe
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 28
Registration date : 17/04/2009

MesazhTitulli: Pse Interesi sot e tejkalon gjdo Kufi ?   Mon Apr 20, 2009 11:56 pm

Ineteresi... Per fat te keq ne ditet e sodit i tejkalon gjitha kufijt,madje edhe kufijt moral,shoqror e familjar.Pse vall kjo gje ndodh?? A thua ka zgjidhje?? Me sa duket Evropa dhe Bota jan duke aritur qellimin e tyre... Krejt mu kan te njejt,qe do me than edhe krejt jena bo te njejt: Prostitucion ne Bote e ne Europ, kto sende edhe tek na erdhen... Tradhti morale si dhe mos respekt familjar ne Bote e Europ, kohve te fundit ktu tek na asht me e perhapur kjo dukuri... Jam ka du mu bind,se si nuk e kuptojm faktin qe Bota Europa ose me nje fjal te cilen ne e perdorim Civilizimi ose "sjena te prapambetur" siq e perdorim na shumica na ka bo aq mbrapa saqe ne kto dit te vshtira,e ne ket vit te ri qe kena hy,po ballafaqohna me diqka qe ska kontroll ne asnje ane.
Po du me dit,se sa jena te vetidjshem per kto dukuri dhe sa ka shanca mu bo ndonje ndryshim ne mesin ton.


Qka mendoni ju ??
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Pse Interesi sot e tejkalon gjdo Kufi ?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: SEKTORI GJENERAL :: TEMA E LIRE-
Kërce tek: