PortaliForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pika me e Dobet e juaja dhe ajo me e Fort !!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
RreZiKanTe
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 28
Registration date : 17/04/2009

MesazhTitulli: Pika me e Dobet e juaja dhe ajo me e Fort !!   Mon Apr 20, 2009 12:39 am

Cila osht Pika me e Dobet qe keni dhe ajo me e Fort ??


Pika me e Dobet e imja ka qen qe ju kom Besu njerzve shum, por ka ndryshu Very Happy

Ndersa Pika me e Fort osht se jom njeri Direkt qka kom e thon sy me sy dhe Krenohem per ket Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 32
Age : 42
Location : Kosova & Prishtina
Registration date : 10/02/2009

MesazhTitulli: Re: Pika me e Dobet e juaja dhe ajo me e Fort !!   Mon Apr 20, 2009 10:35 pm

Pika e dopt te une le te jet sekrejt

Pika e fort te une Besnikria jom krenar me vet vehten qe jom origjinal ky qe jom ne te gjitha aspektet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.jeta-shqiptare.com
 
Pika me e Dobet e juaja dhe ajo me e Fort !!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: SEKTORI GJENERAL :: TEMA E LIRE-
Kërce tek: