PortaliForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Dashuria eshte Jeta

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 32
Age : 42
Location : Kosova & Prishtina
Registration date : 10/02/2009

MesazhTitulli: Dashuria eshte Jeta   Fri Feb 13, 2009 7:26 pm

A mendoni qe pa tjeter duhet per te dashuruar per te jetuar jeten ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.jeta-shqiptare.com
shahinNumri i postimeve : 1
Registration date : 15/02/2009

MesazhTitulli: Re: Dashuria eshte Jeta   Wed Feb 18, 2009 1:59 am

Jo nuk ma mer mendja mua ashtu! Se nëse nisemi nga ajo se: ''Dashuria është një votër e zjartë e cila sa më larg saj të je aq më shumë djeg'' e cila bie ne kundërshtim me atë se dashuria është Jeta! Ju falenderoj pra dhe ju përshëndes duke ju uruarë njëkohësishtë Përvjetorin e shpalljes së Pavarsisë së vendit tonë nga i cili qëndrojmë largë ne këtu në diasporë I love you
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ylli_007Numri i postimeve : 11
Age : 30
Location : ***YLLI_007***
Registration date : 25/02/2009

MesazhTitulli: Re: Dashuria eshte Jeta   Wed Feb 25, 2009 8:30 pm

-po gjo njeri duhet te ket arsye per te jetuar dhe gjdokush ka arsye per te jetuar dhe vepruar ne jeten e perditshme,pra ndokush e ka dashurin arsye per te jetuar edhe nodkush tjeter ka arsye tjera qe e shtyn te jeton dhe e shtyn te ket arsyeje per te vazhduar sa me shume dhe te ja arrij ate qellim edhe mundohet te ja arrij sa me mire dhe sa me shpejt tamama siq ka enderruar. Cool
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
RreZiKanTe
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 28
Registration date : 17/04/2009

MesazhTitulli: Re: Dashuria eshte Jeta   Fri Apr 17, 2009 9:42 pm

Nuk mendoj qe patjeter te duhet Dashuria per te Jetuar Jeten, dikush nuk ka Fat ne Dashuri, por ka Dashurin Familjare qe ndoshta ktu osht mundesia qe nuk mund ta jetosh Jeten pa Dashurine Familjes, se sa per qe duhet njeri patjeter te jet i Dashuruar per te Jetuar nuk mendoj a pa Dashurin e Familjes dhe njerzve qe te dojn ateher me te vertet ste duhet Jeta asgje ky osht mendimi im Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Login
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 24
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Dashuria eshte Jeta   Fri May 15, 2009 10:27 am

Jo patjeter nuk eshte mund te jeton jeten edhe pa te dashurin po nese e mer ate qe e don normal qe te ndryshoet jeta per dashurin e familjes si kan cek disa ajo kuptoet por njeriu ka nevoj edhe per te dashur qyyy valla te kisha mar qate qe une e dua uhaaaa 100 % mu kish ndryshua jeta por patjeter eshte vetem me vdek
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Dashuria eshte Jeta   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Dashuria eshte Jeta
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: SEKTORI GJENERAL :: TEMA E LIRE-
Kërce tek: