PortaliForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kritik..!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
RreZiKanTe
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 28
Registration date : 17/04/2009

MesazhTitulli: Kritik..!!   Mon Apr 20, 2009 12:30 am

Un kisha pas me shtu diqka ketu dhe nje Kritki te (Vogel) Razz

Ku jon Antaret e keti Forumi !!! se di sa jom e sigurt por me doket se pash afer 62 veta te Regjistruar ne ket Forum dhe anje nuk shkruan diqka shum pak :S

Si do qoft Mbeteni te Pershendetur nga ana Ime dhe ju kisha thon Mos Hezitoni Bohi pjes e keti Forumi qe ja Vlen Wink Sa do pak qe keni Koh ja Vlen te Diskutojm se Bashku Smile

Me Rrespekt nga Un Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 32
Age : 42
Location : Kosova & Prishtina
Registration date : 10/02/2009

MesazhTitulli: Re: Kritik..!!   Mon Apr 20, 2009 10:42 pm

Un te pershendes ty rrezikante pajtohem me mendimin ton shpresojmi qe te gjith te na bashkohen ne ket forum edhe kta antar qe i kemi te regjistrum po kty te ne jon te dhanun ma shum mbas chatit se mbas forumit un po shof qe paska shum qe jon te regjistrum edhe nuk din pse jon te regjistrum po presim dit ma te mira nga te gjith kta persona , Ju pershendes te gjithve nga zemra shpresoj te kaloni qaste te mira me ne.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.jeta-shqiptare.com
 
Kritik..!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: RRETH FORUMIT :: KRITIKA-
Kërce tek: