PortaliForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cili osht Hobi Juaj ?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
RreZiKanTe
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 28
Registration date : 17/04/2009

MesazhTitulli: Cili osht Hobi Juaj ?   Sun Apr 19, 2009 7:34 pm

Ke ndonje Hobi at'her ta din edhe ne Hobin Tuaj Razz

S.p.sh Hobi im osht Noti dhe Vrapimi Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 32
Age : 42
Location : Kosova & Prishtina
Registration date : 10/02/2009

MesazhTitulli: Re: Cili osht Hobi Juaj ?   Mon Apr 20, 2009 10:37 pm

Hobi im neti dhe shetitja ne natyr Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.jeta-shqiptare.com
 
Cili osht Hobi Juaj ?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: SEKTORI GJENERAL :: TEMA E LIRE-
Kërce tek: