PortaliForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 E Ardhmja..!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
RreZiKanTe
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 28
Registration date : 17/04/2009

MesazhTitulli: E Ardhmja..!!   Sun Apr 19, 2009 7:26 pm

Shkencetaret dhe ambientalistet po na paralajmerojne nje fund te mundur (ne nje te ardhme) te jetes mbi toke.
Shkrirja e akullnajave,
bira e Ozonit
fundi i rezervave natyrore si nafta, gazi etj
parashikimet e Nostradamusit,
luftra te tjera boterore (te mundshme)
etj,
mendoni se vertete kanosin fundin e ekzistences se races njerezore mbi toke e vete jetes se tokes, apo nje zgjidhje do gjindet ashtu siç eshte gjetur gjithmone deri tani?
Jepni mendimet tuaja!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
E Ardhmja..!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: SEKTORI GJENERAL :: TEMA E LIRE-
Kërce tek: