PortaliForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka mendoni per Rinin ?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
RreZiKanTe
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 28
Registration date : 17/04/2009

MesazhTitulli: Qka mendoni per Rinin ?   Sun Apr 19, 2009 12:58 am

Qka mendoni per Rinin ton qe jetojn ne Perendim dhe ata ne Kosov a kan ndonje Dallim ?

Me kish Interesuar me dit Mendimet e tjerve Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 32
Age : 42
Location : Kosova & Prishtina
Registration date : 10/02/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Rinin ?   Sun Apr 19, 2009 1:07 pm

Po un mendoj qe ne e kemi nje rini shum te pastert ne kosov nje rini shum te mir e sa i perket perendimit me te madhe kan dallim vendet prej vendeve ta marr nje shembull me vjen keq qe shprehna kshtu rinija ne suedi si pas mendimit tim eshte katastrof po shpresoj qe nje dit do te permirsohen edhe ata
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.jeta-shqiptare.com
Login
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 24
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Rinin ?   Fri May 15, 2009 10:18 am

Valla une mendoj se rinija sodit kan mar te pozmen jo veq ne swe po gjdokund shum pak kan rrespekt ndaj njerzve pergjithsi flas veq shpresoj se ndryshojn se nese vazhdojn keshtu mes vete
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Rinin ?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Qka mendoni per Rinin ?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: SEKTORI GJENERAL :: TEMA E LIRE-
Kërce tek: