PortaliForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gjermania 62-vjeçare bën 50 xhiro rreth lagjes

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 32
Age : 42
Location : Kosova & Prishtina
Registration date : 10/02/2009

MesazhTitulli: Gjermania 62-vjeçare bën 50 xhiro rreth lagjes   Mon Mar 16, 2009 6:05 pm

Gjermania 62-vjecare.jpgGjermania 62-vjeçare bën 50 xhiro rreth lagjes

Policët gjermanë të dielën në mbrëmje në qytetin Braunschweig kanë ndaluar një grua 62-vjeçare e cila ka bërë mbi 50 xhiro rreth lagjes së saj për ta “vozitur” automjetin e saj të ri Opel Speedster. Sjelljen e saj të çuditshme e kanë lajmëruar banorët e bllokut rreth të cilit është vozitur zonja. “Policët me automjete e kanë bllokuar automjetin e saj dhe e kanë ndaluar”, ka thënë një zëdhënës lokal i policisë.

Zonja i është nënshtruar testit të alkoolit dhe e ka kaluar atë, derisa policëve u ka sqaruar se vetëm ka dashur të testojë automjetin e saj të blerë para pak kohe.

Ajo është lëshuar me një vërejtje.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.jeta-shqiptare.com
 
Gjermania 62-vjeçare bën 50 xhiro rreth lagjes
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: SEKTORI PER INFORMACIONE NE JETA SHQIPTARE :: INFORMATAT NE JETA-SHQIPTARE-
Kërce tek: