PortaliForumPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shen Valentin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 32
Age : 42
Location : Kosova & Prishtina
Registration date : 10/02/2009

MesazhTitulli: Shen Valentin   Fri Feb 13, 2009 7:19 pm

Cila eshte dhurata qe do dhuronit, apo do deshironit t'iu dhurohet per shen valentin?
Kërkoje vetë fatin, me jetën mos u grind, urrejtja fitohet ... Dashuria lind !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.jeta-shqiptare.com
Login
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 24
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Shen Valentin   Fri May 15, 2009 10:32 am

Une kisha dasht per shenjen e valentinin me e puthe nje herr ne syyy dhe me i tregu se sa shumm e dua nga ai send nuk kisha dasht vetem te me ndegjon keto fjal qe ja kisha than aq Sad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Shen Valentin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: SEKTORI GJENERAL :: TEMA E LIRE-
Kërce tek: